Brązowy medal dla Reprezentacji Dziewcząt V LO w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Początek roku szkolnego 2018/19 jest bardzo udany dla naszych sportowców. Po złotym medalu naszych szachistów, drugi medal zdobyły nasze dziewczęta, które 3 października wywalczyły brązowy medal w Mistrzostwach Gdańska Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Miejsce na podium zajęła drużyna V LO w składzie: Karolina Zamarripa (3e), Wiktoria Szumska (3f), Aleksandra Geppert (2e), Weronika Zalapana (2d), Emilia Rusiecka (2d), Maja Daroszewska (1d), Aleksandra Morawska (1b), Alicja Piełuć (1e), Zuzanna Winter (1e), Weronika Walkiewicz (1c).
Gratulujemy!
Wielkie podziękowania kierujemy do zawodniczek rezerwowych Agaty Salnik z klasy 2e oraz Sophie Greig z klasy 3e. Dziękujemy za Waszą gotowość do startu i pomoc podczas zawodów.

ze sportowymi pozdrowieniami w imieniu Zespołu Nauczycieli Wychowania Fizycznego