Podziękowania dla piłkarzy ręcznych

 

Składam serdeczne podziękowania piłkarzom ręcznym za godne reprezentowanie szkoły podczas Mistrzostw Gdańska w Piłce Ręcznej Chłopców. Bardzo dziękuję za wysiłek włożony w każdy mecz, zaangażowanie oraz sportową postawę.

W rozgrywkach grupowych chłopcy zajęli 2 miejsce i awansowali do półfinału, w którym zmierzyli się z XII LO, XX LO oraz OSS. Dwie z wymienionych szkół to szkoły sportowe, w których uczniowie na co dzień trenują piłkę ręczną.

Mimo starań i bardzo dobrej gry nie udało się naszym piłkarzom wygrać ze szkołami sportowymi. Wygrali natomiast jeden mecz z XX LO.

W tym roku nie awansowali do finału i nie powtórzyli sukcesu z zeszłego roku, czyli nie utrzymali tytułu wicemistrza gdańska, ale nie poddają się. Mam nadzieję, że będą się dalej doskonalić myśląc o licznych sukcesach, które przed nimi.

Skład drużyny: Frąszczak Jakub 2c, Gontarek Maksymilian 3b, Kapiszka Piotr 3e, Klimaszewski Szymon 3a, Miksiewicz Paweł 2b, Miksiewicz Piotr 2e, Modliszewski Bartłomiej 1b, Mróz Łukasz 2b, Pawłowski Bartosz 3e, Stankiewicz Dominik 2e, Łukasz Myszk 1e

Szczególne podziękowania kieruję do chłopców z klas trzecich, którzy przez 3 lata reprezentowali V LO podczas międzyszkolnych zawodów.

Dziękuję,

Opiekun drużyny Izabela Wójcik