I miejsce dziewcząt i IV miejsce chłopców w Mistrzostwach Bowlingu

W dniu 12 grudnia 2018 roku odbyły się Międzyszkolne  Mistrzostwa w Bowlingu zorganizowane w U7 Gdańsk. Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza reprezentacja dziewcząt w składzie: Patrycja Żal  3a, Agnieszka Gawrońska 3c, Julia Burczek 1c, Liwia Karwat 2b, Karolina Kindler 2b, Kaja Komorowska 1e, Aleksandra Lewandowska 3f stanęła na I miejscu podium i zdobyła złoty medal! Reprezentacja chłopców w składzie: Karol Stawicki 2a, Szymon Klimaszewski 3a, Dominik Biernacki 1e,  Adam Cherek 2b, Bartłomiej Czarnecki 2d zdobyła IV miejsce.

Wszystkim Reprezentantkom i Reprezentantom V LO dziękujemy za  udział w zawodach, miłą atmosferę i godne reprezentowanie szkoły. Dziewczętom gratulujemy medalu i trzymamy kciuki podczas finałów wojewódzkich!!!