Brązowy medal dla Reprezentacji Dziewcząt V LO w Drużynowych Biegach Przełajowych 2019 !

Z przyjemnością informujemy, że Reprezentacja Dziewcząt V LO w Biegach Przełajowych w składzie: Kalina Posańska (3d), Karolina Zammaripa (3e), Emilia Rusiecka (2d), Aleksandra Morawska (1b) i Alicja Piełuć (1e) wywalczyła w dniu dzisiejszym tj. 28 marca br. brązowy medal w Mistrzostwach Gdańska w ramach Licealiady Szkół Ponadgimnazjalnych w Drużynowych Biegach Przełajowych.

Nasza drużyna miała jeszcze wsparcie Mai Daroszewskiej z klasy 1d, która jako zawodniczka rezerwowa nie tylko była w gotowości do startu, ale nawet podczas biegu, wspierała nasze zawodniczki pokonując po za oficjalną trasą, dystans i dopingując nasze reprezentantki.
Dziewczęta we wspaniałym stylu pokonały dystans 1500m. Pogoda dopisała więc zawody odbyły się w wyjątkowo pięknej scenerii.
Drużynie gratulujemy, dziękujemy za zaangażowanie i godne reprezentowanie szkoły.

Aneta Lechman w imieniu
Zespołu Nauczycieli Wychowania Fizycznego