Szkolenie na stopień Żeglarza Jachtowego dla Uczniów V LO

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne w poniedziałek 3 czerwca 2019r. na godzinę 14:45 do sali nr 7.

 

Kurs składa się z części teoretycznej i praktycznej. Przy czym pierwsze
3 zajęcia teoretyczne (locja morska, locja śródlądowa, podstawy nawigacji) odbędą się w V LO, a następne już w siedzibie Szkoły Żeglarstwa Junga w Gdyni, żeby w przypadku kiedy będzie zła pogoda nie odsyłać uczestników do domu, ale mieć plan zapasowy i realizować dalej teorię. Tematyka zajęć jest ustalana na bieżąco poprzez informacje z systemu rezerwacji kto przychodzi na zajęcia i jaka jest pogoda. 

 

Uczestnicy mogą zapisać się na kurs w jednym z dwóch trybów – „w wybrane dni tygodnia” oraz w trybie „weekendowym”:  

W pierwszej opcji zapisywać się na zajęcia można w poniedziałki, wtorki, środy od 17 do 20 oraz w soboty od godziny 8 do 15. 

W drugiej opcji w soboty od 8 do 15 i od 17 do 20 oraz w niedzielę od 8 do 15. 

 

Zajęcia w Gdyni można rozpocząć w dowolnym momencie, nie jest konieczne odbycie wszystkich wykładów w siedzibie VLO.

 

Elastyczność polega na tym, że można wybierać kiedy chce się przychodzić na zajęcia, na zajęcia uczestnik zapisuje się poprzez system rezerwacji online (z dwu dniowym wyprzedzeniem) w miarę wolnego czasu – jeśli jednego tygodnia może przyjść na wszystkie zajęcia to zaznacza w kalendarzu wszystkie dostępne bloki zajęciowe, w następnym tygodniu może zrobić to samo, ale jeśli jest ograniczony czasowo może to być na przykład tylko poniedziałek i środa. W następnym tygodniu np. tylko sobota – pełna dowolność. Na wyszkolenie potrzebujemy około 45-60 godzin zajęciowych, w tym jest 15 godzin zajęć teoretycznych. Jeśli uczestnik będzie potrzebował więcej zajęć praktycznych to nie ma z tym problemu – szkolimy do skutku. 

Cena kursu: 800 zł / os.

Do egzaminu każdy podchodzi kiedy jest gotowy, 

 

cennik opłat egzaminacyjnych na stronie: https://junga.pl/szkolenia/kursweekendowynastopienzelgarzajachtowego/.