Maturzyści przed wyborem studiów

Kończy się rekrutacja podwójnego rocznika do naszego liceum, tymczasem absolwenci Piątki w ubiegły czwartek odebrali świadectwa maturalne i stoją teraz przed wyborem kierunku studiów. Większość może spokojnie oczekiwać na opublikowanie listy przyjętych na wybraną uczelnię, bo znalazła się w gronie tych, ktorzy najlepiej w Polsce zdali maturę. Niektórzy nie są jeszcze zdecydowani i muszą dokonać wyboru spośród różnych atrakcyjnych propozycji studiów. Jednym z nowych kierunków utworzonych na Uniwersytecie Gdańskim, który cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem, jest Produkcja form audiowizualnych. W reklamie tego kierunku zagrała Justyna Bartoszewicz, aktorka Teatru Wybrzeże, która w minionym roku prowadziła warsztaty teatralne dla uczniów naszej szkoły. https://www.youtube.com/watch?v=JIcJB9uQcMc