ROAR Theatre V LO na oceanie szaleństwa…

Odyseja Umysłu w postaci ROAR Theatre działała w Piątce przez ostatnie 3 lata. Po pełnej przygód drodze, postanowiliśmy przekazać teatralną pałeczkę następcom, których na pewno nie zabraknie.

Bardzo długą relacją żegnamy się z naszymi sympatykami. Przyszedł czas na zaangażowanie w inne ciekawe projekty. Dziękujemy wszystkim za motywację, podglądanie naszych działań i wyrozumiałość. ROAR Theatre kończy swoją działalność, a jego członkowie i trener są szczęśliwi, że mogli przeżywać wszystkie wspaniałe chwile i podejmować niezwykłe wyzwania.

http://biblioteka.vlo.gda.pl/roar-na-oceanie-szalenstwa/

Nie znaczy to oczywiście, że Odyseja Umysłu zniknie z V LO – czas na małe zmiany i utworzenie nowego „Piątkowego” teatru, który będzie reprezentować naszą szkołę i rozwijać Wasze pasje. Będziemy za Was trzymać kciuki. Bawcie się dobrze i bądźcie wytrwali, cierpliwi i kreatywni. Powodzenia! Niech moc i silvertape będą z Wami!

Szczególne podziękowania kierują trzy drużyny i trener ROAR do Dyrekcji V LO – bez dwóch głównodowodzących, które były dla nas przez te lata sterem i okrętem, nie mielibyśmy się gdzie się podziać. Dziękujemy za odwagę i zaufanie, jakim nas obdarzyły pani dyrektor Joanna Piszczek i pani dyrektor Joanna Szymczak-Kolarz. Mamy nadzieję, że tego zaufania nie zawiedliśmy, a odwagi nie zabraknie na kolejne lata Odysei Umysłu, która zawłaszcza przestrzeń czasem w sposób nazbyt kreatywny i niekoniecznie uporządkowany. To między innymi dzięki temu cichemu wsparciu i wspaniałej atmosferze panującej w szkole, przez ostatnie kilka lat udało nam się zdobyć imponującą kolekcję pucharów laureata.

Teraz będziemy już tylko porządkować archiwalne materiały i umieszczać je na nowo powstającej stronie poświęconej historii Odysei Umysłu w V LO. A jest o czym opowiadać.