Filmowa Piątka

Pierwsze spotkania, warsztaty i dyskusje filmowe miłośników kina z Piątki odbyły się już w trakcie zakończonego niedawno Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, nadszedł wreszcie czas inauguracji tegorocznych projektów filmowych na terenie naszej szkoły. 

Zainteresowanych udziałem w Olimpiadzie Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia i kontakt z prof. Bożeną Kudrycką do 4 października br.

Tematem przewodnim jest w tym roku hasło: „Kino to (też) biznes”. Szczegółowy regulamin i biuletyn informacyjny olimpiady dostępny jest pod adresem http://www.fn.org.pl/pl/page/449/olimpiada-wiedzy-o-filmie-i-komunikacji-spolecznej.html.

W najbliższy piątek 4 października o godzinie 13.15 w sali 6 projekcją filmu Jerzego Kawalerowicza „Pociąg” rozpoczną się zajęcia dyskusyjnego klubu filmowego, które poprowadzą wspólnie p.prof. Bożena Kudrycka oraz laureat ubiegłorocznej olimpiady filmowej Piotr Pohl z klasy 3D. Zapraszamy serdecznie olimpijczyków i pasjonatów kina (nie tylko) polskiego. Zajęcia będą miały otwartą formułę, prowadzić je będą również studenci filmoznawstwa i Gdyńskiej Szkoły Filmowej.