Nagrody dla nauczycieli V LO z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z przyjemnością informujemy, że nauczyciele V Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku pani prof. Aneta Lechman, pani prof. Dominika Zielińska i pan prof. Jarosław Drzeżdżon otrzymali Nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2019.
W piątek 11 października  w Dworze Artusa Nagrodę Prezydenta Miasta Gdańska z rąk pani Prezydent Aleksandry Dulkiewicz odebrał pan prof. Jarosław Drzeżdżon, nauczyciel matematyki i informatyki V-go LO w Gdańsku. Natomiast w poniedziałek 14 października Nagrodę Pomorskiego Kuratora Oświaty odebrały pani prof. Aneta Lechman i pani prof. Dominika Zielińska, nauczycielki wychowania fizycznego. Uroczystość wręczania nagród i odznaczeń odbyła się w sali Muzeum II Wojny Światowej, a nagrody i odznaczenia wręczała pani Małgorzata Bielang p.o. Pomorskiego Kuratora Oświaty (na zdjęciu).
Wyróżnionym nauczycielom gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów oraz satysfakcji z pracy z młodzieżą i kolejnych, kreatywnych pomysłów na projekty i przedsięwzięcia szkolne i pozaszkolne.

Gdańsk, Dwór Artusa. Obchody Dnia Edukacji Narodowej. 100 Medali i Nagród dla gdańskich nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej wręczyła Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz, fot. Dominik Paszliński / www.gdansk.pl