Podziękowanie dla Reprezentacji V LO w Piłce Nożnej za udział w Licealiadzie 2019/20.

W październiku zakończyły się mecze rozgrywane w systemie pucharowym w ramach rozgrywek w piłce nożnej 6-osobowej na orlikach, w których najlepsze drużyny zagrają wiosną 2020 roku w finałach.
Nasza reprezentacja wyszła z grupy z miejsca II. W systemie pucharowym po dramatycznym meczu z XII LO, nasi chłopcy zakończyli przygodę w turnieju. W ostatnim, bardzo trudnym meczu, doprowadzili do dogrywki w której również zremisowali. Ostatecznie wynik meczu rozstrzygnięty został w rzutach karnych, a tu zabrakło nam nieco szczęścia.
W tym roku szkolnym w skład drużyny V LO weszło dużo nowych zawodników z klas pierwszych, którzy bardzo wzmocnili reprezentację.
Wszystkim zawodnikom dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły w zawodach, dostarczone emocje i walkę do samego końca. Liczymy na Was w przyszłym roku szkolnym.
Szczególne podziękowania kierujemy do Filipa Witkowskiego z klasy 3e oraz Kuby Żeligowskiego z klasy 3b, naszych tegorocznych maturzystów, którzy po raz ostatni reprezentował szkołę w zawodach piłki nożnej. Życzymy Wam powodzenia podczas egzaminów maturalnych, a młodszych zachęcamy do wspólnego trenowania i przygotowywania drużyny na przyszłość.

Skład reprezentacji:

Aleksander Jakusz 2c (Bramkarz)
Kuba Żeligowski 3b (Bramkarz)
Filip Witkowski 3e
Rafał Curyło 2c
Bartłomiej Modliszewski 2b
Robert Kalinowski 2b
Jakub Banach 2b
Mateusz Denysiuk 1bp
Wojciech Łupak 1cg
Michał Nowowiejski 1bp
Tymoteusz Pacuła 1cg
Michał Piotrowicz 1bp
Jakub Siekierski 1bg
Paweł Falc 1dp (Kapitan)

Za piękne zdjęcia dziękujemy Olkowi Gadomskiemu z klasy 1dp

Aneta Lechman,
w imieniu Zespołu Nauczycieli Wychowania Fizycznego

więcej zdjęć: https://tiny.pl/t47f5