Organizatorzy Talentów Piątki dziękują za wsparcie

W imieniu swoim, pani prof. Marzeny Węcławskiej, uczniów, którzy od października pracowali z nami przy organizacji Koncertu 25-lecia Talentów Piątki oraz wszystkich artystów, chcielibyśmy podziękować całej społeczności szkolnej i sympatykom Piątki, za wszelkie wsparcie jakie otrzymaliśmy od Was w związku z odwołaniem Koncertu dzień przed jego zaplanowanym terminem.
Mam nadzieję, że Koncert który sobie wymarzyłam, odbędzie się i fani Talentów Piątki będą mogli zobaczyć co też dla Was przygotowaliśmy z okazji Jubileuszu tego wyjątkowego, muzyczno-tanecznego wydarzenia.
Tymczasem, po otarciu łez, uśmiecham się do Was ze zdjęcia na którym mam przyjemność być w towarzystwie pierwszych organizatorek Talentów Piątki pani prof. Małgorzaty Twarowskiej i pani Agnieszki Pitrus (Twarowskiej), również artystki.
Z okazji 25-lecia Talentów obie panie zgodziły się udzielić wywiadu Filipowi Manieckiemu (1Dg) i Kajetanowi Grabowskiemu (1Cg), którzy od wielu tygodni przygotowują jubileuszowe materiały wideo.
W najbliższym tygodniu  podjęta zostanie decyzja co do drugiego terminu Talentów. Nie wyobrażam sobie, aby kogokolwiek z uczniów, którzy od kilku miesięcy wkładają ogromny wysiłek w organizację imprezy,  mogło zabraknąć podczas Koncertu. Będę robić wszystko,  by Talenty odbyły się przed zakończeniem roku szkolnego klas III.

z muzycznymi pozdrowieniami 🙂
Aneta Lechman