Mistrzostwa Gdańska w piłce siatkowej chłopców w roku szkolnym 2019/2020

Turniej w piłce siatkowej chłopców w ramach Mistrzostw Gdańskiej Licealiady dla drużyny V LO zakończył  się w II rundzie rozgrywek.
Chciałabym serdecznie podziękować siatkarzom za godne reprezentowanie szkoły podczas Mistrzostw Gdańska. Bardzo dziękuję za obecność i walkę podczas każdego meczu, zaangażowanie oraz sportową postawę i godne reprezentowanie szkoły oraz za miłą atmosferę w drużynie.
W tym roku szkolnym rozgrywki rozpoczęły się w lutym i finały nie zostały zakończone ze względu na COVID-19. Ostatnie mecze  chłopcy V LO zagrali w II rundzie i nie udało im się wygrać drugiego meczu, aby awansować     do III rundy.  
Szczególne podziękowania kieruję do tegorocznych Maturzystów: Jakuba Garbowskiego z klasy 3c, Karola Stawickiego z klasy 3a, którzy przez       3 lata uczestniczyli w treningach  i reprezentowali V LO podczas międzyszkolnych turniejów oraz Macieja Welz z klasy 3b, który po wyleczeniu długiej kontuzji powrócił do drużyny.
Skład drużyny: Piotr Strachanowski z klasy 1Cg (kapitan), Jakub Garbowski z klasy 3C, Karol Stawicki z klasy 3A, Maciej Welz z klasy 3B, Rafał Curyło z klasy 2C, Paweł Falc z klasy 1Dp, Jakub Swat z klasy 1Dg, Eryk Kiedrowski z klasy 1Dg, Kacper Walkusz z klasy 1Bg, Karol Banach z klasy 1Dp, Adam Drygulski z klasy 1Dg, Dawid Serwa z klasy 2A, Michał Wojciechowski z klasy 1Bp. .

GRATULUJĘ SUKCESU I AWANSU DO II RUNDY !!!
Opiekun drużyny Aleksandra Nazar