Mistrzostwa Gdańska w piłce siatkowej dziewcząt

W tegorocznej edycji Gdańskiej Olimpiady Młodzieży nie mogło zabraknąć naszych wspaniałych siatkarek, które z ogromnym zaangażowaniem przygotowywały się do każdego meczu mijającego sezonu. I choć reprezentantkom V LO nie udało się awansować w tym roku do kolejnej fazy rozgrywek, to satysfakcja z osiągniętego poziomu gry wynagrodziła wszystkie trudy przygotowań.

Bardzo dziękuję dziewczętom z reprezentacji za ogromne serce włożone w pracę na treningach i podczas meczy ligowych, za godne reprezentowanie V LO oraz za wyjątkową atmosferę stworzoną w zespole. Szczególne podziękowania kieruję do tegorocznych maturzystek Anety Opali, Mai Kłopeckiej, Jagody Kazany, Zuzanny Maźniewskiej oraz Kai Kłopeckiej, która świetnie potrafiła pogodzić  przygotowania do egzaminu dojrzałości z pełnieniem funkcji kapitana drużyny.

Skład reprezentacji: Aleksandra Szafranowicz 1ag, Amelia Sztangierska 2a, Martyna Surowy 2b, Magdalena Majewska 2c, Zuzanna Osińska 2d, Jagoda Kazana 3c, Zuzanna Maźniewska 3c, Kaja Kłopecka 3e (kapitan), Maja Kłopecka 3e, Aneta Opala 3e.

Na zdjęciu obecna jest również Adrianna Zuzelska – absolwentka V LO.

Z siatkarskim pozdrowieniem,

Dominika Zielińska