Maraton Czytelniczy 2019/2020

Choć nie wiemy, czy gala rozdania nagród V edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego „Na literackim szlaku” dla szkół ponadpodstawowych odbędzie się z uwagi na wciąż trwający stan zagrożenia epidemicznego, jednak z wielką przyjemnością możemy ogłosić wyniki. Tradycyjnie Piątkowicze okazali się nie tylko wytrwałymi, ale i uważnymi czytelnikami, uzyskując wysoką punktację w kolejnych testach. 

Prym wiedzie Kacper Walkusz z klasy 1 bg, który uzyskał najlepszy wynik spośród wszystkich uczestników Maratonu Czytelniczego z wszystkich szkół biorących udział w konkursie (123 punkty). Podejrzewamy, że naszego Laureata wcale ta wiadomość nie zdziwiła. 

Poniżej lista pozostałych wyróżnionych, którzy reprezentowali V LO w Maratonie Czytelniczym

laureaci: Sara Mandakh z kl. II e ( 117 p.), Joanna Wodniczak z kl. II d (112 p.), Amelia Kozub z kl. I cg (111 p.), Mikołaj Narloch z kl. I dg (109 p.), Marta Młodziejewska z kl. I ag (108 p.),

finaliści: Wiktoria Popiołek z kl. I ap (105 p.), Jan Skopczyński z kl. I cp (105 p.), Małgorzata Szmidtke z kl. I dg (105 p.), Gabriela Kreja z kl. I ag (102 p.), Paweł Cuper z kl. I dg (98 p.), Rozalia Brzezińska z kl. I dg (96 p.)

Bardzo szkoda, że niektórzy z piszących ominęli jeden z testów i tym samym nie mogli dostać się do grupy laureatów i finalistów. 

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w równie dużym gronie i nie będziemy musieli pisać niektórych testów online. 

Dziękujemy wszystkim za udział i czekamy cierpliwie na wiadomości, czy gala rozdania dyplomów odbędzie się jak w poprzednich latach, czy dyplomy zostaną przysłane pocztą.