„75 km na 75-lecie V LO w Gdańsku”

Druga edycja wyzwania już za nami.

Oto uczestnicy lipcowego wyzwania „75 km na 75-lecie V LO w Gdańsku”

 1. Jan Skopczyński
 2. Weronika Litwin,
 3. Rafał Curyło,
 4. Michał Czerwiński
 5. Julia Burczek
 6. Karol Banach
 7. Weronika Walkiewicz
 8. Dana Idczak
 9. Dominika Zielińska
 10. Lidia Kaczor
 11. Martyna Surowy
 12. Patrycja Wolicka-Wolszleger
 13. Izabela Wójcik
 14. Pola, Nikodem, Maciej Wójcik
 15. Karolina, Alicja, Robert Tomaszewscy
 16. Bartek, Igor, Ania Litwin

Dziękuję za udział w wyzwaniu 😊

Trzecia, przedostatnia edycja wyzwania „75 km na 75-lecie V LO w Gdańsku” już trwa. Czekam na Wasze sierpniowe osiągnięcia.

Podejmij wyzwanie i uczcij 75-lecie V Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku. Pokonaj dystans 75 kilometrów w ciągu jednego  miesiąca. Trzecia edycja wyzwania rozpoczęła się już 1 sierpnia i kończy 31! Jest to przedostatnia edycja wyzwania, więc zapraszam do udziału.

 • Sprawdź się w trzech konkurencjach: bieg, jazda na rowerze lub nordic walking.
 • Prześlij zdjęcie lub print screen np. z aplikacji endomondo(lub innej) dokumentującej wykonanie zadania oraz zdjęcie podczas wykonywania wyzwania na adres mailowy 75kmVLO@gmail.com
 • Po wyzwaniu czeka na Ciebie wieczna chwała i podziw!

 Podjąć wyzwanie  „75 km na 75-lecie V LO w Gdańsku” może każdy. Nie trzeba być sportowcem, ani nawet mieć nadzwyczajnej kondycji. Wystarczy tylko chcieć! Czekamy na Wasze kilometry!

 

 

Regulamin „75 km na 75-lecie V LO w Gdańsku”

 1. Organizator V LO w Gdańsku
 2. Cel wyzwania:

– uczczenie 75-lecia V Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku

– popularyzacja aktywności fizycznej jako zdrowego stylu życia

– integrowanie grup społecznych

 1. Termin

Każdy uczestnik zobowiązany jest do pokonania w terminie 1- 31 sierpnia 2020 roku dystansu 75 kilometrów (biegiem, rowerem, nordic walking) w dowolnym miejscu. Aktywności można łączyć. Zobowiązuje się do udokumentowania i przesłania swojej aktywności na adres 75kmVLO@gmail.comZdjęcia lub print screen z aplikacji.

 1. Informacje dodatkowe

– Uczestnicy wyzwania „75 km na 75-lecie V LO w Gdańsku”   biorą w nim udział dobrowolnie oraz oświadczają, że są świadomi zagrożeń, ryzyka i obciążeń fizycznych jakie wiążą się z udziałem w wyzwaniu. Ponoszą z tego tytułu pełną i wyłączną odpowiedzialność oraz mają świadomość, że nie istnieją żadne przeciwwskazania medyczne do wzięcia udziału w wyzwaniu.

– Uczestnik wyraża zgodę na publikację na stronie internetowej szkoły V LO w Gdańsku imienia i nazwiska, zdjęcia z wykonywania aktywności (które wysłał na adres mailowy organizatora)  oraz   uzyskany podczas wyzwania wynik.