Podsumowanie 3 edycji wyzwania „75 km na 75-lecie V LO w Gdańsku”

Trzecia edycja wyzwania za nami. Tym razem swoje „kilometry” wyzwania „75 km na 75-lecie V LO w Gdańsku” udokumentowali: 

 1. Maja Dybuk IIID
 2. Stanisław Szeliga IIIE   
 3. Michał Czerwiński IIIC
 4. Julia Burczek IIIC
 5. Michał Książek
 6. Martyna Surowy IIIB
 7. Lidia Kaczor
 8. Konrad Dadasiewicz IICp
 9. Danuta Idczak
 10. Aleksandra Nazar
 11. Dominika Zielińska
 12. Izabela Wójcik
 13. Maciej Wójcik
 14. Małgorzata Bąk

Serdecznie dziękuję za wzięcie udziału w wyzwaniu 😊

Przed nami ostatnia czwarta edycja wyzwania „75 km na 75-lecie V LO w Gdańsku”.

Podejmij wyzwanie i uczcij 75-lecie V Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku. Pokonaj dystans 75 kilometrów w ciągu jednego  miesiąca. Czwarta edycja wyzwania rozpoczęła się już 1 września i kończy się 30! Jest to ostatnia edycja wyzwania, więc serdecznie zapraszam do udziału.

 • Sprawdź się w trzech konkurencjach: bieg, jazda na rowerze lub nordic walking.
 • Prześlij zdjęcie lub print screen np. z aplikacji endomondo(lub innej) dokumentującej wykonanie zadania oraz zdjęcie podczas wykonywania wyzwania na adres mailowy 75kmVLO@gmail.com
 • Po wyzwaniu czeka na Ciebie wieczna chwała i podziw!

 Podjąć wyzwanie  „75 km na 75-lecie V LO w Gdańsku” może każdy. Nie trzeba być sportowcem, ani nawet mieć nadzwyczajnej kondycji. Wystarczy tylko chcieć! Czekamy na Wasze kilometry!

 

Regulamin „75 km na 75-lecie V LO w Gdańsku”

 1. Organizator V LO w Gdańsku
 2. Cel wyzwania:

– uczczenie 75-lecia V Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku

– popularyzacja aktywności fizycznej jako zdrowego stylu życia

– integrowanie grup społecznych

 1. Termin

Każdy uczestnik zobowiązany jest do pokonania w terminie 1- 30 września 2020 roku dystansu 75 kilometrów (biegiem, rowerem, nordic walking) w dowolnym miejscu. Aktywności można łączyć. Zobowiązuje się do udokumentowania i przesłania swojej aktywności na adres 75kmVLO@gmail.comZdjęcia lub print screen z aplikacji.

 1. Informacje dodatkowe

– Uczestnicy wyzwania „75 km na 75-lecie V LO w Gdańsku”   biorą w nim udział dobrowolnie oraz oświadczają, że są świadomi zagrożeń, ryzyka i obciążeń fizycznych jakie wiążą się z udziałem w wyzwaniu. Ponoszą z tego tytułu pełną i wyłączną odpowiedzialność oraz mają świadomość, że nie istnieją żadne przeciwwskazania medyczne do wzięcia udziału w wyzwaniu.

– Uczestnik wyraża zgodę na publikację na stronie internetowej szkoły V LO w Gdańsku imienia i nazwiska, zdjęcia z wykonywania aktywności (które wysłał na adres mailowy organizatora)  oraz   uzyskany podczas wyzwania wynik.

DCIM\100GOPRO\GOPR3156.JPG