Zofia Kruk uczennica klasy 3c i jej pasja – taniec

Zosia Kruk jest uczennicą klasy 3c. W ciągu ostatnich miesięcy, wraz ze swoją taneczną grupą, pracowała nad projektem. Oto efekty, zobaczcie sami:

 

Poprosiłam Zosię, żeby przybliżyła nam swoją taneczną historię,
o poszukiwaniu i dążeniu do realizacji marzeń.

„Na przestrzeni mojego życia często czułam potrzebę tańca i realizowałam ją na różne sposoby, ucząc się, choć szukając i nie zostając w żadnym miejscu zbyt długo. Dwa i pół roku temu znalazłam Akademię Artystyczną
i dzięki różnym czynnikom jestem tu wciąż i tańczę bardziej świadomie niż wcześniej. Jest to dla mnie, i wielu ludzi, którzy tam działają, przestrzeń w której mogę się rozwijać, gdzie mogę wyrażać się w tańcu ale też intensywnie trenować by spełniać małe i duże marzenia właśnie wśród ludzi z sercem, pasją i zajawką. Obecnie bycie w Akademii jest bardzo ważną częścią mojego życia, choć też nie zawsze jest łatwo i przyjemnie.

Ta nagrywka jest owocem pracy w zeszłym semestrze grupy projektowej bazującej na tańcu jazzowym, której jestem członkiem. Dobrze widać na niej to, że taniec, dla nas, nie jest po prostu ruchem, ćwiczeniami ale jest tym, dzięki czemu opowiadamy historie pokazując przy tym widzowi kawałek siebie.”