„A to ci bałwan!” – podziękowanie za udział w projekcie

W lutym 2021 Zespół Nauczycieli Wychowania Fizycznego ogłosił na stronach szkoły projekt „A to ci bałwan!” Zainteresowani uczniowie mogli nadsyłać do swoich nauczyciel wf kreatywne śnieżne stworki.
Pomysłodawczynie chciały nie tylko zachęcić młodzież do aktywności na świeżym powietrzu i wykorzystać piękną, zimową aurę, ale również zintegrować społeczność szkolną, poprzez udział we wspólnej zabawie. Efekty projektu przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Do zabawy włączyli się nawet nasi absolwenci, a poziom pomysłowości  młodzieży mile nas zaskoczył.
Oprócz typowych bałwanków powstawały też konstrukcje jak piramida, igloo, albo śnieżne stworki jak Mike z bajki „Potwory i spółka”. Uczniowie kreowali nawet scenki jak granie w szachy z bałwanem szachistą, jazda na śnieżnej lamie bądź oczekiwanie na mecz z bałwanem – kibicem piłki nożnej. Projekty wraz z wesołym opisem i nazwiskami autorów, znalazły się na naszej facebookowej stronie i Instagramie.
Wszystkim, którzy pozytywnie zareagowali na nasz pomysł, bardzo dziękujemy. Za inspirację dziękujemy również Martynie Kozikowskiej z 2 Dp, a wszystkim którzy wzięli udział w sportowo-artystycznej zabawie, gratulujemy pomysłów.
Zdjęcia wybranych projektów prezentujemy poniżej.
Już dziś zapraszamy Was do kolejnego projektu – Fit Eko Challenge czyli połączenie aktywności na świeżym powietrzu z ekologicznym przesłaniem.

Autorzy projektów:
Michaliny Herold (3a), Antek Biłanicz (2Cg), Magdalena Majewska (3c), Margareta Kąkol (1e),  Natalia Dembkowska (2Dp), Jakub Kobiela (2Bg), Joanna Dadasiewicz (1c) i Konrad Dadasiewicz (2Cp), Amelii Maćkiewicz (2Ag), Jakub Gawluk z klasy (Ie), Urszula Baranowska i Liwia Nieścior (1e), Konrad Bielecki (2Dp), Zosia Piwońska, Paweł Cuper i Mikołaj Narloch z klasy 2Dg, Dominika Łukawska z 2Ag i Olek Rossa z 3d, Kamil Smolarski z klasy 1b
Z klasy 1b: Hania Stankiewicz, Hania Sowa, Ada Wierzchowska, Zygmunt Baranowski i Kuba Kowalski.
Absolwenci Piątki: Marysia Jarząbek, Izabela Swat, Maciek Welz, Bartosz Janicki, Karol Pergoł, Ludwik Piksa i gościnnie Patryk Czapran oraz Joanna Łaszcz.

 

Dominika Łukawska z 2Ag i Olek Rossa z 3d

Elegancki bałwanek stworzony przez Konrada Bieleckiego (2Dp)

Bałwan – szachista Jakuba Gawluka z klasy Ie
Bałwan Antka Biłanicza z klasy 2Cg
Bałwanek – kibic piłkarski Kamila Smolarskiego z 1b
Absolwenci Piątki: Marysia Jarząbek, Izabela Swat, Maciek Welz, Bartosz Janicki, Karol Pergoł, Ludwik Piksa i gościnnie Patryk Czapran
Bałwanek gimnastyk Natalii Dembkowskiej z klasy 2Dp
Konstrukcja Zosi Piwońskiej, Mikołaja Narlocha i Pawła Cuper z klasy 2Dg
Bałwanek sympatycznego rodzeństwa: Joanny Dadasiewicz (1c)
i Konrada Dadasiewicza (2Cp)
Urszula Baranowska i Liwia Nieścior (1e)
Bałwanek Jarka Kobieli z 2Bg
Bałwanek Michaliny Herold z klasy 3a
Bałwanek naszej absolwentki Joanny Łaszcz