Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Olimpiady

Kategoria:
Wersja do wydrukuWyślij mailemWersja PDF

Rok szkolny 2016/ 2017

XLI Olimpiada Artystyczna
Ada Ślęzak laureatka pp. Krzysztof Rześniowiecki
   XLVII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
Joanna Dardzińska laureatka pp. Joanna Rześniowiecka
   I edycja Olimpiady Cyfrowej
Kinga Piliczewska finalistka  pp. Jarosław Drzeżdżon
XL Olimpiada Języka Niemieckiego
Alicja Jamroga, Filip Jamroga finaliści pp. Henryka Mucek
XVIII Olimpiada Języka Rosyjskiego
Konstantin Panov wyróżnienie pp. Joanna Szymczak-Kolarz
 III Olimpiada Wiedzy o Mediach
Szymon Rać laureat pp. Bożena Kudrycka
XXXII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
 Krzysztof Ciosek  finalista  pp. Monika Kulesza
XXVII Olimpiada Teologii Katolickiej
Magdalena Dembska finalistka brak danych

Rok szkolny 2015/2016

 II Olimpiada Wiedzy o Mediach
Szymon Rać laureat pp. Bożena Kudrycka
 LXV Olimpiada Fizyczna
Michał Korybalski finalista pp. Agnieszka Kabala
XXIX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej 
Jakub Kozak finalista  pp. Małgorzata Bąk
  XXVIII Olimpiada Filozoficzna
Krzysztof Siedlecki finalista pp.Agnieszka Tomasik
Katarzyna Stryczyńska finalistka pp.Agnieszka Tomasik
 XLVI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
Konrad Waniewski finalista pp. Danuta Rzeczkowska
XXVI Olimpiada Teologii Katolickiej 
Aleksander Walukiewicz  finalista pp. Jacek Gawroński
XIV Olimpiada Lingwistyki Matematycznej
Maciej Łuczkowski finalista pp. Marzena Maj, pp. Marzena Węcławska
IX Ogólnopolska Olimpiada "O diamentowy Indeks AGH"
Michał Heppner finalista pp. Marzena Węcławska

  Rok szkolny 2014/2015

XLV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Mateusz Kaźmierczak

finalista

pp. Agnieszka Tomasik

X Olimpiada Przedsiębiorczości

Jakub Kozak 

laureat

pp. Małgorzata Bąk

XXXVIII Olimpiada Artystyczna - sekcja historii sztuki

Konrad Waniewski

finalista

pp. Krzysztof Rześniowiecki

X Ogólnopolska Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Karol Prabucki

finalista

pp. Jarosław Drzeżdżon

Olimpiada Fizyczna "O diamentowy indeks"

 Mateusz Kmieć

 laureat  pp. Elżbieta Roch
 Radomir Krawczykiewicz  finalista  pp. Elżbieta Roch

Rok szkolny 2013/2014

XLIV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Barbara Boetcher 

finalistka

pp. Joanna Rześniowiecka

Aleksandra Rajchel 

finalistka

pp. Joanna Rześniowiecka

Katarzyna Chamienia 

finalistka

pp. Agnieszka Tomasik

XLV Olimpiada Języka Rosyjskiego

Wiktoria Martysiewicz 

finalistka

pp. Joanna Szymczak-Kolarz

XL Olimpiada Historyczna

Kalina Słaboszowska

finalistka

pp. Jerzy Majewski

Karol Handzel

finalista

pp. Jerzy Majewski

Wiktor Rutowicz

finalista

pp. Jerzy Majewski

Olimpiada Chemiczna

Michał Brzeziński

finalista

pp. Alicja Cała

   Rok szkolny 2012/2013

XLIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
1. Magdalena Adamiec
finalistka

pp. Agnieszka Tomasik

2. Magdalena Bielecka finalistka

pp. Joanna Rześniowiecka

3. Weronika Pieprz finalistka

pp. Agnieszka Tomasik

XXXIX Olimpiada Historyczna
4. Jan Plata-Przechlewski
finalista pp. Jerzy Majewski

 Rok szkolny 2011/2012

Olimpiada Języka Niemieckiego
1. Eliza Mamos finalistka pp. Henryka Mucek
Olimpiada Artystyczna - sekcja muzyki
2. Aneta Prosół laureatka ---
XXXVIII Olimpiada Historyczna
3. Stanisław Wiloch  laureat pp. Jerzy Majewski
4. Magdalena Bielecka finalistka pp. Jerzy Majewski
XLII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
5. Zuzanna Berendt laureatka pp. Joanna Rześniowiecka
6. Julia Cicha finalistka   pp. Agnieszka Tomasik
XLIII  Olimpiada Języka Rosyjskiego
7. Joanna Machulska  finalistka    pp. Joanna Szymczak-Kolarz
8. Margarita Menjega  finalistka pp. Joanna Szymczak-Kolarz  

 

 Rok szkolny 2010/2011

XLII  Olimpiada Języka Rosyjskiego
Margarita Menjega finalistka  pp.Joanna Szymczak-Kolarz
XLI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
Sara Trzebiatowska finalistka pp. Danuta Rzeczkowska
XXXVII Olimpiada Historyczna
Klaudia Jakubowska laureatka  pp. Jerzy Majewski

 

 Rok szkolny 2009/2010

XXXIV Olimpiada Języka Angielskiego
1. Maria Dembska finalista  pp. Joanna Szymczak-Kolarz
XL Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
2. Damian Zelewski finalista  pp. Joanna Rześniowiecka

 

 Rok szkolny 2008/2009

XXXIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
1. Rafał Kaczmarczyk finalista pp. Bozena Kudrycka
XXXIII Olimpiada Języka Angielskiego
2. Irma Kubisty finalistka pp. Sołmaz Kiazimowa
XXXIII Olimpiada Artystyczna - sekcja plastyki
3. Noemi Maria Staniszewska finalistka pp. Krzysztof Rześniowiecki


 Rok szkolny 2007/2008

XXXIV Olimpiada Historyczna
1. Larysa Gidzińska finalistka  nauczyciel
Ogólnopolska Olimpiada "Losy Żołnierza i Oręża Polskiego"
2. Rafał Kaczmarczyk finalista  nauczyciel
XXXII Olimpiada Języka Angielskiego
3. Martyna Lisiewicz finalistka  pp. Lucyna Gronert
XXXVIII Olimpiada Języka Rosyjskiego
4. Anna Pontus finalistka  pp.Joanna Szymczak-Kolarz
XXXVIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
5. Katarzyna Wolińska finalistka  pp. Gabriela Soból

 

Rok szkolny 2006/2007

XLVII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
1. Adam Krukowski finalista nauczyciel
XXXI Olimpiada Artystyczna - sekcja muzyki
2. Zuzanna Lisiecka finalistka nauczyciel

 Rok szkolny 2005/2006

XXXVII Olimpiada Języka Rosyjskiego
1.  Aleksandra Kogan              laureatka  pp. Joanna Szymczak-Kolarz

 

Rok szkolny 2004/2005

OLimpiada Artystyczna
1. Justyna Mazur finalistka  pp. Krzysztof Rześniowiecki
XLVI Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
2. Paweł Makurat finalista  nauczyciel
Parlamentaryzm w Polsce
3. Paweł Makurat finalista  nauczyciel
Olimpiada Biologiczna
4. Małgorzata Nowatkiewicz finalistka  nauczyciel

 

Rok szkolny 2003/2004

LV Olimpiada Matematyczna
1. Zbigniew Ambroziński finalista pp. Marzena Węcławska
XXXV Olimpiada Języka Rosyjskiego
2. Kinga Kolarz finalistka pp. Joanna Szymczak-Kolarz
Olimpiada Filozoficzna
3. Małgorzata Kubiak finalistka pp. Gabriela Soból
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
4. Anna Maciuk finalistka pp. Gabriela Soból
5. Justyna Mazur finalistka pp. Bożena Kudrycka

  

Rok szkolny 2002/2003

XXXII Olimpiada Biologiczna
1. Barbara Stępień laureatka pp. Krystyna Andrzejewska-Nowacka
Olimpiada Filozoficzna
2. Adam Jodłowski finalista pp. Bożena Kudrycka
XXXII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
3. Anna Wawrzyniak finalistka pp. Joanna Rześniowiecka


Rok szkolny 2001/2002

XXXI Olimpiada Biologiczna
1. Barbara Stępień finalistka pp. Krystyna Andrzejewska-Nowacka
XXXI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
2. Maria Muskat finalistka  pp. Maria Jolanta Szatkowska 
XXVI Olimpiada Języka Angielskiego
3. Kaja Wystańska laureatka pp. Sołmaz Kiazimowa

 

Rok szkolny 2000/2001

XXV Olimpiada Języka Angielskiego
1. Kaja Wystańska laureatka  pp. Sołmaz Kiazimowa
XXIV Olimpiada Języka Niemieckiego
2. Agnieszka Piekarz finalistka  pp. Henryka Mucek
XXVII Olimpiada Historyczna
3. Łukasz Leja laureat  pp. Jan Milewski
Parlamentaryzm w Polsce
4.  Łukasz Leja laureat   pp. Jan Milewski