Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Osiągnięcia

Wersja do wydrukuWyślij mailemWersja PDF

 

Finaliści olimpiad przedmiotowych w roku szkolnym 2006/2007:

Nazwa Olimpiady

Osiągnięcie

Uczeń

XLVII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

finalista

Adam Krukowski

XXXI Olimpiada Artystyczna - sekcja muzyki

finalistka

Zuzanna Lisiecka

Finaliści olimpiad przedmiotowych w roku szkolnym 2007/2008:

Nazwa Olimpiady

Osiągnięcie

Uczeń

XXXIV Olimpiada Historyczna

finalistka

Larysa Gidzińska

Ogólnopolska Olimpiada "Losy Żołnierza i Oręża Polskiego"

finalista

Rafał Kaczmarczyk

XXXII Olimpiada Języka Angielskiego

finalistka

Martyna Lisiewicz

XXXVIII Olimpiada Języka Rosyjskiego

finalistka

Anna Pontus

XXXVIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

finalistka

Katarzyna Wolińska

Finaliści olimpiad przedmiotowych w roku szkolnym 2008/2009:

Nazwa Olimpiady

Osiągnięcie

Uczeń

XXXIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

finalista

Rafał Kaczmarczyk

XXXIII Olimpiada Języka Angielskiego

finalistka

Irma Kubisty

XXXIII Olimpiada Artystyczna ? sekcja plastyki

finalistka

Noemi Maria Staniszewska

Finaliści olimpiad przedmiotowych w roku szkolnym 2009/2010:

Nazwa Olimpiady

Osiągnięcie

Uczeń

XXXIV Olimpiada Języka Angielskiego

finalistka

Maria Dembska

XL Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

finalista

Damian Zelewski

Odyseja

 

Odyseja umysłu: opiekunowie i trenerzy grup: Joanna i Krzysztof Rześniowieccy

 

Rok 1997 - wyjazd na finały światowe Odysei do Waszyngtonu, USA

 

Rok. 2002- II miejsce na finałach światowych Odysei w Boulder, Kolorado, USA

 

Rok 2004- wyjazd na Eurofestiwal Odysei w Budapeszcie, Wegry.

 

Rok 2007- I miejsce w finałach światowych Odysei w Michigan, USA

 

Rok 2008- wyjazd dwóch drużyn na Finały światowe Odysei do Waszyngtonu, USA

 

Rok 2009- I miejsce na Eurofestiwalu Odysei w Patincach, Słowacja

 

Konkursy plastyczne:

 

Konkursy plastyczne, fotograficzne:

 

Rok 2009:

Nagroda i wyróżnienie dla uczniów w konkursie plastycznym "Mityczne komiksowo"

organizator: I LO w Sopocie.

 

Rok 2008.

6 uczniów wyróżnionych i nagrodzonych w konkursie plastycznym "Morskie opowieści" organizowanym przez Conradinum

 

Rok 2007:

 

I miejsce uczennicy w konkursie plastycznym ogólnopolskim "Anioły w kulturze europejskiej".- kwiecień.. Paulina Skrok

 

Rok 2006:

 

I miejsce uczennicy kl I f, Agnieszki Sęk w wojewódzkim konkursie fotograficznym.

 

Sukcesy uczniów w pracy charytatywnej i społecznej

 

 

Finaliści konkursu "8 Wspaniałych" na najbardziej zaangażowanego społecznie ucznia.

Konkurs organizuje Fundacja "Świat na TAK".

 

Rok 2003.

Artur Jezionek otrzymał tytuł "Wspaniałego" w konkursie "8 Wspaniałych" dla udzielających się społecznie uczniów i zakwalifikował się na spotkanie laureatów ogólnopolskich tego konkursu.

 

Rok 2006

Uczennica klasy III b,  Weronika Dettlaff

 

Rok 2008

 

Uczennica klasy I c, Agnieszka Dankiewicz