III miejsce w karate dla Aleksandra Brożka

Miło nam poinformować, że 25.04.2026r odbyły się Mistrzostwa Polski Polskiego Związku Karate Kontaktowego w Opolu podczas, których Aleksander Brożek wywalczył III miejsce w kategorii U-16. Rywalizowało ze sobą około 600 najlepszych zawodników z 88 klubów z całego kraju. Te zawody były wyjątkowe, po raz pierwszy Mistrzostwa Polski były areną zmagań dla trzech wiodących organizacji PZKK, OYAMA KARATE i KENBUKAI. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie i dostarczył wielu sportowych emocji.