„75 km na 75-lecie V LO w Gdańsku”

Podejmij wyzwanie i uczcij 75-lecie V Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku. Pokonaj dystans 75 kilometrów w ciągu jednego  miesiąca. 

Tak brzmiało ogłoszenie zachęcające do aktywnego spędzenie czasu z myślą o ilości wiosen, jakie przebiegła z nami Piątka.

Akcja polegała na:

  • Sprawdzeniu się w trzech konkurencjach: biegu, jeździe na rowerze lub podjęciu aktywności nordic walking.
  • Przesłaniu zdjęcia lub print screenu np. z aplikacji endomondo (lub innej) dokumentującej wykonanie zadania oraz zdjęcie podczas wykonywania wyzwania na adres mailowy 75kmVLO@gmail.com
  • Na koniec czerpaniu przyjemności z przyłączenia się do akcji.

Tak pomysłodawczynie zachęcały do udziału:

Podjąć wyzwanie  „75 km na 75-lecie V LO w Gdańsku” może każdy. Nie trzeba być sportowcem, ani nawet mieć nadzwyczajnej kondycji. Wystarczy tylko chcieć! Czekamy na Wasze kilometry!

Dla chętnych !!!  Mile widziane zdjęcie z kartką z napisem „75 km na 75-lecie V LO”, które zostanie umieszczone w fotogalerii na stronie szkoły.

Biorąc udział w wyzwaniu „75 km na 75-lecie V LO w Gdańsku” akceptujesz poniższy regulamin.

Regulamin „75 km na 75-lecie V LO w Gdańsku”

  1. Organizator V LO w Gdańsku
  2. Cel wyzwania:

– uczczenie 75-lecia V Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku

– popularyzacja aktywności fizycznej jako zdrowego stylu życia

– integrowanie grup społecznych

  1. Termin

Każdy uczestnik zobowiązany jest do pokonania w terminie 1- 30 czerwca 2020 roku dystansu 75 kilometrów (biegiem, rowerem, nordic walking) w dowolnym miejscu. Aktywności można łączyć. Zobowiązuje się do udokumentowania i przesłania swojej aktywności na adres 75kmVLO@gmail.comZdjęcia lub print screen z aplikacji.

  1. Informacje dodatkowe

– Uczestnicy wyzwania „75 km na 75-lecie V LO w Gdańsku”   biorą w nim udział dobrowolnie oraz oświadczają, że są świadomi zagrożeń, ryzyka i obciążeń fizycznych jakie wiążą się z udziałem w wyzwaniu. Ponoszą z tego tytułu pełną i wyłączną odpowiedzialność oraz mają świadomość, że nie istnieją żadne przeciwwskazania medyczne do wzięcia udziału w wyzwaniu.

– Uczestnik wyraża zgodę na publikację na stronie internetowej szkoły V LO w Gdańsku imienia i nazwiska, zdjęcia z wykonywania aktywności (które wysłał na adres mailowy organizatora)  oraz   uzyskany podczas wyzwania wynik.

 


Podsumowanie akcji:

Czerwiec (I edycja)

Lipiec (II edycja)

Sierpień (III edycja)

Wrzesień (IV edycja)