Brązowy medal dla reprezentantów V LO w Wyścigach Smoczych Łodzi na basenie.

Nie wstawiamy raczej zdjęć uczniów “nieubranych”, ale w tym przypadku chyba jesteśmy usprawiedliwieni.
W piątek 21 kwietnia na pływalni Gdańskiego Ośrodka Sportu w Gdańsku-Chełm odbyły się Mistrzostwa Gdańska Szkół Ponadpodstawowych w Wyścigach Smoczych Łodzi na basenie. Nie mogło zabraknąć tam naszych reprezentantek i reprezentantów.


Z przyjemnością informujemy, że ci wspaniali chłopcy na zdjęciach to brązowi medaliści tegorocznych zawodów, a te urocze dziewczynki to przesympatyczny team, który w tym roku zajął miejsce tuż za podium czyli IV. To właściwie one stoją za sukcesem naszych zawodników, bo taki jaki doping mieli nasi chłopcy, to nie miał nikt.

A w tym roku w wyścigach Smoczych Łodzi reprezentowali nas:
Hanna Stankiewicz, Justyna Szumczyk i Adrianna Wierzchowska z klasy 3b, Natalia Szar z klasy 1c oraz Oliwia Pabin, Martyna Kowalska i Wiktoria Wiktor z klasy 1e, a zespół chłopców to: Maciej Śliwiak 3a, Zygmunt Baranowski 3b, Karol Krygier, Kamil Ellwardt, Marcin Molga cała trójka z klasy 3c oraz Bartosz Szczotko z klasy 2d.

Naszym sportowcom pięknie dziękujemy za poświęcony czas i wspaniałą zabawę podczas zawodów. Mamy nadzieję, że utrzymacie formę i za rok znów pokażecie siłę “piątkowych” bicepsów wdzięczna opiekunka drużyn
Aneta Lechman
w imieniu Zespołu Nauczycieli Wychowania Fizycznego