Dzień Otwarty V LO 2024

W piątek 19 kwietnia zapraszamy na Dzień Otwarty w V LO.

Pamiętajcie, że w godzinach 9:00-13:00 czekamy wyłącznie na ósmoklasistów. Zaopiekują się Wami nasi przewodnicy pracujący pod czujnym okiem nauczycieli koordynujących przebieg wydarzeń i rozwój atrakcji. Na Waszych Rodziców i Opiekunów prawnych czekamy tego samego dnia, czyli w piątek 19 kwietnia od 16:00 d 18:00.

Czego możecie się spodziewać?

Przed południem: sal lekcyjnych w wersji ukazującej (na różne sposoby) profil klasy, wycieczki po szkolnych korytarzach z opowieściami jak to u nas jest na co dzień i czego można się spodziewać po wkroczeniu w poczet Piątkowiczów, stanowiska rekrutacyjnego, w którym przewodniczący komisji rekrutacyjnej odpowie (lub nie) na Wasze pytania, stoisk w auli szkoły promujących wybrane wydarzenia i projekty szkolne, a także przedstawicieli SU, którzy w sali 34, na II piętrze, tuż obok auli, będą czekać z ofertą szkoły i służyć radą i opinią. Przypominamy – część przedpołudniowa jest adresowana wyłącznie do uczniów SP.

Po południu: zainteresowani rodzice i opiekunowie będą mogli spotkać się z dyrekcją, porozmawiać z kadrą V LO, i jeśli ładnie poproszą, zajrzeć tu i ówdzie.

Do postu informującego o Dniu Otwartym wykorzystaliśmy grafikę naszej Absolwentki Martyny Budy.