Mistrzostwa Gdańska w Siatkówce Plażowej Dziewcząt

W dniu 25.05.2026 na terenie boisk przy GZSiSS odbyły się Mistrzostwa Gdańska w Siatkówce Plażowej. Choć naszemu zespołowi nie udało się w tym roku zdobyć medalu, to występ i postawa dziewcząt zasługują na najwyższe uznanie 💪👏. Ogromne podziękowania kierujemy do tegorocznych maturzystek: Zosi Litwic 4d oraz Zuzi Kocemby 4c, które po zakończeniu roku szkolnego klas czwartych z zaangażowaniem i poświęceniem reprezentowały Piątkę w Gdańskiej Olimpiadzie Młodzieży🥰. Życzymy Wam powodzenia w realizacji planów naukowych, zawodowych i osobistych🥰!

Skład reprezentacji: Zofia Litwic 4d, Zuzanna Kocemba 4c, Alicja Dudij 3c.

Z siatkarskim pozdrowieniem🏐

Dominika Zielińska