W dniach 14–18 czerwca klasa 2D uczestniczyła w wycieczce edukacyjno-krajoznawczej do Edynburga pod opieką pań profesor Magdaleny Bajków i Katarzyny Tusk-Olczak. Uczniowie poznawali historię, kulturę i najważniejsze atrakcje stolicy Szkocji. W programie znalazły się m.in. wizyty w zoo, Narodowym Muzeum Szkocji, Galerii Więcej …




