Tutoring

Drogi Piątkowiczu!

Czy chcesz odkrywać swoje mocne strony? Czy chcesz kształtować swój charakter i uczyć się samodzielności? Czy pragniesz rozwijać swoje zainteresowania? Czy potrzebujesz wsparcia w wytyczaniu swojej ścieżki edukacyjnej?

Jeśli choć na jedno z pytań odpowiedziałeś TAK, to zapraszamy Cię do wspólnej edukacyjnej podróży wraz z kompetentnymi przewodnikami.

Nasza podróż będzie bogata w ciekawe zindywidualizowane rozmowy, w przyjaznej dla Ciebie przestrzeni i atmosferze.

Podczas cyklu spotkań odkryjemy twoje możliwości zgodnie ze wspólnie zarysowanym celem. Będziesz miał wpływ na przebieg spotkań, na pracę pomiędzy nimi, a także na wymianę refleksji z twoim osobistym tutorem.

Osiągniesz samozadowolenie, pewność siebie i zrealizujesz to o czym zawsze marzyłeś! Nie wahaj się – świat właśnie przed tobą stoi otworem….

Dołącz do nas. Zgłoś się do swojego TUTORA.

Lista Tutorów na Piątkę:

Anna Karaś

Jestem aktywną tutorką, na wiosnę 2018 rozpoczynam kurs  tutoringu II stopnia (tzw. akredydację tutorską). Prowadzę w V LO tutoring rozwojowy dla chętnych uczniów – a jest ich sporo. Uczę w naszej szkole trzech przedmiotów, ale moim głównym jest geografia, zatem jeśli ktoś chciałby rozwijać swoje zainteresowania w tym kierunku, to zapraszam również na tutoring naukowy (szczegóły moich geograficznych kompetencji w linku „nauczyciele” na stronie szkoły). Moim mottem w podejściu do uczniów jest: „każdy jest inny”, więc metody tutorskie dopasowuję indywidualnie do zainteresowań, temperamentu, możliwości i charakteru podopiecznego. Zapraszam!

 
Henryka Mucek

Chciałabym zaproponować tutoring naukowy z dziedziny, którą się zajmuję.

Jeśli język niemiecki oraz kultura niemieckiego obszaru językowego mogłyby być inspiracją do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności a równocześnie przyczyniłyby się do rozwoju osobistego, zapraszam do współpracy.

Ewa Gorycka

Co?
Tutoring rozwojowy lub naukowy (język niemiecki)
Dla kogo?
Dla każdego, kto…

 • chciałby się dowiedzieć, czym się różni Schmetterling od Messerschmitt
  lub
 • lubi śpiewać i rozbierać na czynniki pierwsze teksty piosenek
  lub
 • lubi oglądać filmy i dałby się zainteresować filmem niemieckim
  lub
  chciałby pokonwersować w języku niemieckim
  lub
  po prostu chciałby pogadać

Zapraszam!

Joanna Rześniowiecka

Jeśli świat literatury, teatru, języka polskiego jest Ci bliski to na pewno znajdziemy wspólny język, ale jeśli nie, wtedy ja chętnie nauczę się czegoś od Ciebie. Jeśli uważasz, że wieloletnie doświadczenie trenera Odysei Umysłu czyni ze mnie osobę ciekawą,  sprawdź czy się nie mylisz.  Gdy nie jesteś pewny, którą droga życiową się udać, jakie są Twoje mocne strony i po prostu czujesz się zagubiony w swoich wyborach, spróbuję z Tobą o tym pogadać. Dzięki osobom takim jak Wy będę zdobywała nowe doświadczenie w swojej tutorskiej podróży, do której już teraz  z radością zapraszam. Z góry Wam dziękuję!

Ewelina Wojdyło

Nazywam się Ewelina Wojdyło i od 18 lat jestem polonistką w szkole ponadgimnazjalnej. Z Piątką i z Gdańskiem związana jestem od września 2017 r.

Moja praca jest też moją pasją, dodatkowo uwielbiam uczestnictwo w kulturze, którą także tworzę poprzez realizację #Kultury200mOdMorza. Inicjatywy związanej z Brzeźnem. Wiem, że pasje i marzenia są w życiu najważniejsze, dlatego proponuję ci spotkania tutorskie.

Chciałabym razem z tobą zaplanować twój rozwój, poznać twoje najlepsze strony. Jeśli czujesz chaos w swoim życiu, masz wiele zainteresowań i nie wiesz, w którym kierunku pójść, na początek przyjdź do mnie. W efekcie naszych spotkań, osiągniesz to, co sobie zaplanujesz i zamierzysz. Określisz kierunek swoich zainteresowań i znajdziesz w końcu sposób, by robiąc mniej, osiągnąć więcej.
To jest możliwe!
Będziesz miał wpływ na:
– miejsca spotkań – niekoniecznie musi być to budynek szkoły
– harmonogram spotkań
– na przebieg naszej rozmowy.

Jestem po to, by pomóc ci stać się samodzielnym i samowystarczalnym człowiekiem.
Przyjdź i porozmawiaj ze mną.

Zapraszam….