Turniej szachowy online

W sobotę 24.04.2021 r. odbył się pierwszy turniej szachowy online dla uczniów V LO. Wzięło w nim udział 21 zawodników. Zwycięzcą rozgrywek został Iwo Godzwon (3b), drugie miejsce zajął Jakub Banach (3b), a trzecie – Paweł Falc (2Dp). Dziękujemy Mikołajowi Kuźmiczowi (2Bp) oraz Michałowi Piotrowiczowi (2Bp) za zaangażowanie w organizację wydarzenia.

Warto przypomnieć, że Iwo i Jakub wchodzili w skład szkolnej drużyny szachowej, która zdobyła dwukrotnie Mistrzostwo Gdańska, Mistrzostwo oraz Wicemistrzostwo województwa pomorskiego oraz III miejsce w Mistrzostwach Polski. Naszym maturzystom życzymy ,,połamania piór”.

Szykujcie formę przed kolejnymi turniejami!

Lista uczestników: Iwo Godzwon 3b, Jakub Banach 3b, Mikołaj Wojciechowski 2Ap, Mateusz Denysiuk 2Bp, Artur Kasiński 2Bp, Mikołaj Kuźmicz 2Bp, Michał Piotrowicz 2Bp, Kazimierz Szyszkowski 2Bp, Michał Wojciechowski 2Bp, Jakub Czermański 2Bg, Michał Murawski 2Bg, Jakub Szweda 2Bg, Antoni Biłanicz 2Cg, Paweł Falc 2Dp, Jakub Wąs 1A, Zygmunt Baranowski 1B, Paweł Karaszewski 1B, Filip Wojciechowicz 1B, Tomasz Gąsiorowski 1C, Jakub Walentukiewicz 1C, Antoni Podgórski 1E.