Mikołajkowy kiermasz “Zimowe Skrzydła V LO”

6 grudnia zapraszamy na Kiermasz Mikołajkowy “Zimowe Skrzydła”. Tego dnia na szkolnych korytarzach będą na Was czekać stoiska ze świątecznym rękodziełem i smakowitościami.

Zachęcamy do aktywnego udziału. Czekamy na autorskie ozdoby (bombki, poduchy, maskotki, biżuterię, świeczki, zakładki, kartki i inne rękodzielnicze cuda, a także ciasta, ciasteczka i świąteczne przekąski przygotowane zgodnie z wymogami Sanepidu można przynosić do biblioteki V LO – rękodzieło do 3 grudnia, smakowitości w dniu kiermaszu). Prosimy Elfy, które chcą popracować w Fabryce Świętego Mikołaja o wcześniejsze zgłoszenie się do czytelni, żeby zarezerwować miejsce na stanowisku i zdradzić, co będzie produkowane. 

Czekamy też na książki. Chcemy przygotować osobne stoisko świątecznego Book Crossingu – wymiany beletrystyki za symboliczną kwotę.

Przychód ze sprzedaży produktów trafi na cele charytatywne – w tym roku na “Skrzydła V LO” (w szczegóły wprowadza pp. Ewa Gorycka). Elfy “zatrudniane” w Fabryce Świętego Mikołaja mogą pytać o dofinansowanie na materiały na wykonanie produktów.  

Można już zamawiać świąteczne czapy, rękawiczki, kolczyki i koralikowe gwiazdki, a także etui na telefon ze zjawiskowymi grafikami Martyny Budy z kl. 3cg 

Wypatrujcie ich w postach grupy na Facebooku: Fabryka Świętego Mikołaja w V LO https://www.facebook.com/groups/641757146834673

Jeśli coś Wam się spodoba, piszcie w komentarzu pod postem. Zdjęcia i opisy produktów, które będzie można zaklepać przed 6 grudnia lub nabyć w dniu kiermaszu będą pojawiać się w grupie od poniedziałku 22 listopada. 

Na kiermasz “Zimowe Skrzydła” zapraszają organizatorzy tegorocznego Jam Session oraz biblioteka V LO.