Przystanek Londyn

Nasi uczniowie z 3C (klasa mat-fiz-ang) mogli pochwalić się swoimi anglojęzycznymi umiejętnościami na wycieczce do stolicy Anglii, która odbyła się w dniach od 14 do 18 czerwca. Big Ben, Pałac Buckingham, National Gallery, Natural History Museum, Greenwich Park to tylko niektóre ze wspaniałych miejsc, które mogli zobaczyć. Oczywiście nic nie udałoby się bez sprawujących pieczę nad młodzieżą Panią prof. Magdaleną Bajków oraz Panią prof. Magdaleną Elliott. W imieniu klasy 3C serdecznie Paniom dziękujemy.