Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego w piątek 27 czerwca odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2024/25.
Wręczone zostały, wraz z upominkami, dyplomy z podziękowaniami za przeróżne aktywności naszych uczniów, zaangażowanie w szkolne projekty, za sukcesy edukacyjne, artystyczne i sportowe. Były uśmiechy, uściski dłoni, pamiątkowe fotki i przede wszystkim brawa dla wszystkich, bo to był wyjątkowy i wymagający sporej organizacji i współpracy, rok jubileuszowy.
Na koniec organizatorzy zaproponowali pożegnanie roku szkolnego przy Belgijce. Znalazło się sporo chętnych do zatańczenia tego popularnego tańca, a więc można powiedzieć, że w wakacje wkroczyliśmy tanecznym krokiem ![]()
Drodzy Uczniowie i Uczennice,
odpoczywajcie, relaksujcie się wakacyjnie i wracajcie do nas cali i zdrowi.
Mamy nadzieję, że we wrześniu powrócicie do nas z nową energią, ciekawymi pomysłami na szkolne projekty i przede wszystkim wypoczęci.
Do zobaczenia! ![]()














