W dniach 15.06- 18.06.2026 roku klasa 1b uczestniczyła w niezapomnianej wycieczce do Kotliny Kłodzkiej, Pragi oraz Energylandii. Był to czas pełen ciekawych atrakcji, zwiedzania, wspólnej zabawy i integracji. Poznaliśmy piękne miejsca, zdobyliśmy nowe doświadczenia i stworzyliśmy wiele wspaniałych wspomnień. Serdeczne podziękowania kierujemy do naszych opiekunów pani Ewie Goryckiej, panu Tomaszowi Zielińskiemu i pani Aleksandrze Nazar za opiekę, zaangażowanie, cierpliwość i troskę o nasze bezpieczeństwo. Dzięki Państwu ten wyjazd był tak udany i pozostanie na długo w naszej pamięci. Dziękujemy!




