Pracownicy

Dyrektor
Elżbieta Piszczek

Zastępca dyrektora
Joanna Szymczak-Kolarz

Pracownicy szkoły

Biologia

  • Krystyna Andrzejewska-Nowacka
  • Monika Kulesza-Cisiak
  • Marcelina Malinowska (ang.)

Chemia

  • Alicja Cała
  • Iwona Krzemińska
  • Elżbieta Piszczek

Creative writing

  • Maciej Dajnowski

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • Aleksandra Nazar
  • Izabela Wójcik

Ekonomia w praktyce

  • Małgorzata Bąk

Elementy prawa

  • Rafał Ziarkowski

Etyka

  • Szymon Dąbrowski

Fizyka

  • Agnieszka Kabala
  • Halina Powierza
  • Elżbieta Roch

Geografia

  • Anna Karaś

Historia

  • Krzysztof Kunikowski
  • Jerzy Majewski
  • Jacek Rześniowiecki

Informatyka

  • Jarosław Drzeżdżon
  • Jacek Gawroński

Język angielski

  • Magdalena Bajków
  • Dorota Góreczna
  • Lilianna Krzyżanowska
  • Marzena Maj
  • Jacek Pankrac
  • Joanna Szymczak-Kolarz
  • Katarzyna Tusk-Olczak
  • Sebastian Zmysłowski

Język niemiecki

  • Małgorzata Bąk
  • Ewa Gorycka
  • Ala Koman
  • Henryka Mucek
  • Anna Trzcińska

Język polski

  • Bożena Kudrycka
  • Danuta Rzeczkowska
  • Joanna Rześniowiecka
  • Ewelina Wojdyło

Język rosyjski

  • Joanna Szymczak-Kolarz

Matematyka

  • Jarosław Drzeżdżon
  • Danuta Idczak
  • Anna Sajko
  • Marzena Węcławska

Podstawy przedsiębiorczości

  • Małgorzata Bąk
  • Anna Karaś

Przyroda

  • Anna Karaś

Rysunek

  • Marta Świderska

Religia/etyka

  • o. Jarosław Chorąży
  • Szymon Dąbrowski
  • o. Sławomir Mączewski

Wychowanie fizyczne

  • Aneta Lechman
  • Aleksandra Nazar
  • Izabela Wójcik
  • Dominika Zielińska

Wiedza o kulturze

  • Krzysztof Rześniowiecki

Wiedza o społeczeństwie

  • Krzysztof Kunikowski
  • Jerzy Majewski
  • Jacek Rześniowiecki

Wychowanie do życia w rodzinie

  • Elżbieta Jabłońska

Biblioteka

  • Dorota Drzewińska-Bandzmer
  • Ewa Szafarz

Pedagog

  • Krzysztof Rześniowiecki

Administracja

  • Małgorzata Kajetanek
  • Joanna Róg
  • Irena Zboromirska
Wychowawcy

Klasy I

1A – pp. ???
1B – pp. ???
1C – pp. ???
1D – pp. ???
1E – pp. ???

Klasa II

2A – pp. Ewa Gorycka
2B – pp. Marzena Węcławska
2C – pp. Katarzyna Tusk-Olczak
2D – pp. Anna Karaś
2E – pp. Sebastian Zmysłowski

Klasy III

3A – pp. Dominika Zielińska
3B – pp. Danuta Rzeczkowska
3C – pp. Aneta Lechman
3D – pp. Małgorzata Bąk
3E – pp. Krystyna Nowacka
3F – pp. Bożena Kudrycka