Pracownicy

Dyrektor
Elżbieta Piszczek

Zastępca dyrektora
Joanna Szymczak-Kolarz

Pracownicy szkoły

Biologia

  • Krystyna Andrzejewska-Nowacka
  • Monika Kulesza-Cisiak
  • Marcelina Malinowska (ang.)
  • Beata Piełowska

Chemia

  • Alicja Cała
  • Elżbieta Piszczek

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • Aleksandra Nazar
  • Izabela Wójcik

Ekonomia w praktyce

  • Małgorzata Bąk

Elementy prawa

  • Damian Cyman

Etyka

  • Szymon Dąbrowski

Fizyka

  • Agnieszka Kabala
  • Michał Czerwionka

Geografia

  • Anna Karaś
  • Małgorzata Mordal

Historia

  • Krzysztof Kunikowski
  • Jerzy Majewski
  • Jacek Rześniowiecki

Informatyka

  • Jarosław Drzeżdżon
  • Jacek Gawroński

Język angielski

  • Magdalena Bajków
  • Magdalena Elliott
  • Dorota Góreczna
  • Marzena Maj
  • Jacek Pankrac
  • Joanna Szymczak-Kolarz
  • Katarzyna Tusk-Olczak
  • Sebastian Zmysłowski

Język niemiecki

  • Małgorzata Bąk
  • Ewa Gorycka
  • Ala Koman
  • Henryka Mucek

Język polski

  • Bożena Kudrycka
  • Danuta Rzeczkowska
  • Joanna Rześniowiecka
  • Ewelina Wojdyło
  • Dagmara Zawistowska-Toczek

Język rosyjski

  • Joanna Szymczak-Kolarz

Matematyka

  • Michał Czerwionka
  • Jarosław Drzeżdżon
  • Danuta Idczak
  • Marcin Marciniak
  • Anna Sajko
  • Marzena Węcławska

Podstawy przedsiębiorczości

  • Małgorzata Bąk
  • Anna Karaś

Przyroda

  • Anna Karaś

Rysunek

  • Marta Zaradzka (urlop 2020/21)
  • Zbigniew Michałowski

Religia

  • ks. Grzegorz Mnich
  • ks. Krzysztof Morajko
  • kat. Ewa Hinc

Wychowanie fizyczne

  • Aneta Lechman
  • Aleksandra Nazar
  • Izabela Wójcik
  • Dominika Zielińska

Wiedza o kulturze

  • Krzysztof Rześniowiecki
  • Bożena Kudrycka

Wiedza o społeczeństwie

  • Krzysztof Kunikowski
  • Jerzy Majewski
  • Jacek Rześniowiecki

Biblioteka

  • Dorota Drzewińska-Bandzmer

Pedagog

  • Krzysztof Rześniowiecki

Psycholog

  • Agnieszka Naruszewicz

Sekretariat

  • Ewa Sienkiewicz

Administracja i kadry

  • Danuta Pestka
  • Joanna Róg
  • Irena Zboromirska
Wychowawcy

Klasy I

1A – Krzysztof Kunikowski
1B – Danuta Rzeczkowska
1C – Anna Sajko
1D – Małgorzata Bąk
1E – Ewelina Wojdyło

Klasy II P

2Ap – Marzena Maj
2Bp – Magdalena Elliott
2Cp – Bożena Kudrycka
2Dp – Jacek Rześniowiecki

Klasy II G

2Ag – Monika Kulesza-Cisiak
2Bg – Jarosław Drzeżdżon
2Cg – Jerzy Majewski
2Dg – Jacek Pankrac

Klasa III

3A – Ala Koman
3B – Agnieszka Kabala
3C – Magdalena Bajków
3D – Danuta Idczak
3E – Joanna Rześniowiecka