Pracownicy

Dyrektor
Elżbieta Piszczek

Zastępca dyrektora
Joanna Szymczak-Kolarz

Pracownicy szkoły

Biologia

  • Krystyna Andrzejewska-Nowacka
  • Monika Kulesza-Cisiak
  • Marcelina Malinowska (ang.)
  • Beata Piełowska

Chemia

  • Alicja Cała
  • Elżbieta Piszczek
  • Paweł Rudnicki-Velasquez

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • Aleksandra Nazar
  • Izabela Wójcik

Ekonomia w praktyce

  • Małgorzata Bąk

Elementy prawa

  • Rafał Ziarkowski

Etyka

  • Szymon Dąbrowski

Fizyka

  • Agnieszka Kabala
  • Elżbieta Roch

Geografia

  • Anna Karaś
  • Małgorzata Mordal

Historia

  • Krzysztof Kunikowski
  • Jerzy Majewski
  • Jacek Rześniowiecki

Informatyka

  • Jarosław Drzeżdżon
  • Jacek Gawroński

Język angielski

  • Magdalena Bajków
  • Magdalena Elliott
  • Dorota Góreczna
  • Marzena Maj
  • Jacek Pankrac
  • Joanna Szymczak-Kolarz
  • Katarzyna Tusk-Olczak
  • Sebastian Zmysłowski

Język niemiecki

  • Małgorzata Bąk
  • Ewa Gorycka
  • Ala Koman
  • Henryka Mucek

Język polski

  • Bożena Kudrycka
  • Danuta Rzeczkowska
  • Joanna Rześniowiecka
  • Dagmara Zawistowska-Toczek
  • Ewelina Wojdyło (urlop 2019/20)

Język rosyjski

  • Joanna Szymczak-Kolarz

Matematyka

  • Jarosław Drzeżdżon
  • Marzena Drywa
  • Wojciech Grąziewicz
  • Danuta Idczak
  • Monika Nadolska
  • Anna Sajko (urlop roczny 2019/20)
  • Marzena Węcławska

Podstawy przedsiębiorczości

  • Małgorzata Bąk
  • Anna Karaś

Przyroda

  • Anna Karaś

Rysunek

  • Marta Zaradzka (urlop 2019/20)
  • Andrzej Mioduszewski

Religia

  • ks. Grzegorz Mnich
  • ks. Krzysztof Morajko
  • kat. Ewa Hinc

Wychowanie fizyczne

  • Aneta Lechman
  • Aleksandra Nazar
  • Izabela Wójcik
  • Dominika Zielińska

Wiedza o kulturze

  • Krzysztof Rześniowiecki
  • Bożena Kudrycka

Wiedza o społeczeństwie

  • Krzysztof Kunikowski
  • Jerzy Majewski
  • Jacek Rześniowiecki

Wychowanie do życia w rodzinie

  • Elżbieta Jabłońska

Biblioteka

  • Dorota Drzewińska-Bandzmer

Pedagog

  • Krzysztof Rześniowiecki

Psycholog

  • Agnieszka Naruszewicz

Sekretariat

  • Ewa Sienkiewicz

Administracja i kadry

  • Danuta Pestka
  • Joanna Róg
  • Irena Zboromirska
Wychowawcy

Klasy I P

1Ap – Marzena Maj
1Bp – Magdalena Elliott
1Cp – Bożena Kudrycka
1Dp – Jacek Rześniowiecki

Klasy I G

1Ag – Monika Kulesza-Cisiak
1Bg – Jarosław Drzeżdżon
1Cg – Jerzy Majewski
1Dg – Jacek Pankrac

Klasa II

2A – Ala Koman
2B –Agnieszka Kabala
2C – Magdalena Bajków
2D – Danuta Idczak
2E – Dorota Góreczna

Klasy III

3A – Ewa Gorycka
3B –Marzena Węcławska
3C – Katarzyna Tusk-Olczak
3D – Anna Karaś
3E – Sebastian Zmysłowski