Olimpiady

Rok szkolny 2017/2018

Nazwa olimpiady Uczeń Tytuł Opiekun ucznia
XLII Olimpiada Języka Angielskiego Szymon Arabas Finalista p.prof. Marzena Maj oraz p. prof. Sebastian Zmysłowski
 II Olimpiada Statystyczna  Szymon Arabas  Finalista  p.prof. Jarosław Drzeżdżon
XLVIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Paulina Sokólska Finalistka p. prof. Danuta Rzeczkowska
IV Olimpiada Wiedzy o Mediach Monika Kaczorowska Laureatka p. prof. Bożena Kudrycka
II Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach Radosław Mikos Laureat p. prof. Małgorzata Bąk
XXVIII Olimpiada Teologii Katolickiej Magdalena Dembska Finalistka o. Sławomir Mączewski
Międzynarodowy Konkurs Brain Bee 2018 Michał Kowalski 4. miejsce w Polsce p. prof. Monika Kulesza-Cisiak

Rok szkolny 2016/2017

Nazwa olimpiady Uczeń Tytuł Opiekun ucznia
XLI Olimpiada Artystyczna Ada Ślęzak laureatka pp. Krzysztof Rześniowiecki
XLVII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Joanna Dardzińska laureatka pp. Joanna Rześniowiecka
I edycja Olimpiady Cyfrowej Kinga Piliczewska finalistka pp. Jarosław Drzeżdżon
XL Olimpiada Języka Niemieckiego Alicja Jamroga finalistka pp. Henryka Mucek
XL Olimpiada Języka Niemieckiego Filip Jamroga finalista pp. Henryka Mucek
XVIII Olimpiada Języka Rosyjskiego Konstantin Panov wyróżnienie pp. Joanna Szymczak-Kolarz
III Olimpiada Wiedzy o Mediach Szymon Rać laureat pp. Bożena Kudrycka
XXVII Olimpiada Teologii Katolickiej Magdalena Dembska finalistka
XXXII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Krzysztof Ciosek finalista pp. Monika Kulesza-Cisiak

Rok szkolny 2015/2016

Nazwa olimpiady Uczeń Tytuł Opiekun ucznia
II Olimpiada Wiedzy o Mediach Szymon Rać laureat pp. Bożena Kudrycka
 LXV Olimpiada Fizyczna Michał Korybalski finalista pp. Agnieszka Kabala
XXIX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Jakub Kozak finalista  pp. Małgorzata Bąk
XXVIII Olimpiada Filozoficzna Krzysztof Siedlecki finalista pp.Agnieszka Tomasik
XXVIII Olimpiada Filozoficzna Katarzyna Stryczyńska finalistka pp.Agnieszka Tomasik
XLVI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Konrad Waniewski finalista pp. Danuta Rzeczkowska
XXVI Olimpiada Teologii Katolickiej Aleksander Walukiewicz  finalista pp. Jacek Gawroński
XIV Olimpiada Lingwistyki Matematycznej Maciej Łuczkowski finalista pp. Marzena Maj, pp. Marzena Węcławska
IX Ogólnopolska Olimpiada „O diamentowy Indeks AGH” Michał Heppner finalista pp. Marzena Węcławska

Rok szkolny 2014/2015

Nazwa olimpiady Uczeń Tytuł Opiekun ucznia
XLV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Mateusz Kaźmierczak finalista pp. Agnieszka Tomasik
X Olimpiada Przedsiębiorczości Jakub Kozak laureat pp. Małgorzata Bąk
XXXVIII Olimpiada Artystyczna – sekcja historii sztuki Konrad Waniewski finalista pp. Krzysztof Rześniowiecki
X Ogólnopolska Olimpiada Lingwistyki Matematycznej Karol Prabucki finalista pp. Jarosław Drzeżdżon
Olimpiada Fizyczna „O diamentowy indeks”  Mateusz Kmieć  laureat  pp. Elżbieta Roch
Olimpiada Fizyczna „O diamentowy indeks”  Radomir Krawczykiewicz  finalista  pp. Elżbieta Roch

Rok szkolny 2013/2014

XLIV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Barbara Boetcher finalistka pp. Joanna Rześniowiecka
XLIV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Aleksandra Rajchel finalistka pp. Joanna Rześniowiecka
XLIV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Katarzyna Chamienia finalistka pp. Agnieszka Tomasik
XLV Olimpiada Języka Rosyjskiego Wiktoria Martysiewicz finalistka pp. Joanna Szymczak-Kolarz
XL Olimpiada Historyczna Kalina Słaboszowska finalistka pp. Jerzy Majewski
XL Olimpiada Historyczna Karol Handzel finalista pp. Jerzy Majewski
XL Olimpiada Historyczna Wiktor Rutowicz finalista pp. Jerzy Majewski
Olimpiada Chemiczna Michał Brzeziński finalista pp. Alicja Cała

Rok szkolny 2012/2013

Nazwa olimpiady Uczeń Tytuł Opiekun ucznia
XLIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Magdalena Adamiec finalistka pp. Agnieszka Tomasik
XLIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Magdalena Bielecka finalistka pp. Joanna Rześniowiecka
XLIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Weronika Pieprz finalistka pp. Agnieszka Tomasik
XXXIX Olimpiada Historyczna Jan Plata-Przechlewski finalista pp. Jerzy Majewski

Rok szkolny 2011/2012

Nazwa olimpiady Uczeń Tytuł Opiekun ucznia
Olimpiada Języka Niemieckiego Eliza Mamos finalistka pp. Henryka Mucek
Olimpiada Artystyczna – sekcja muzyki Aneta Prosół laureatka
XXXVIII Olimpiada Historyczna Stanisław Wiloch laureat pp. Jerzy Majewski
XXXVIII Olimpiada Historyczna Magdalena Bielecka finalistka pp. Jerzy Majewski
XLII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Zuzanna Berendt laureatka pp. Joanna Rześniowiecka
XLII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Julia Cicha finalistka pp. Agnieszka Tomasik
XLIII  Olimpiada Języka Rosyjskiego Joanna Machulska finalistka pp. Joanna Szymczak-Kolarz
XLIII  Olimpiada Języka Rosyjskiego Margarita Menjega finalistka pp. Joanna Szymczak-Kolarz

Rok szkolny 2010/2011

Nazwa olimpiady Uczeń Tytuł Opiekun ucznia
XLII  Olimpiada Języka Rosyjskiego Margarita Menjega finalistka  pp.Joanna Szymczak-Kolarz
XLI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Sara Trzebiatowska finalistka pp. Danuta Rzeczkowska
XXXVII Olimpiada Historyczna Klaudia Jakubowska laureatka  pp. Jerzy Majewski

Rok szkolny 2009/2010

Nazwa olimpiady Uczeń Tytuł Opiekun ucznia
XXXIV Olimpiada Języka Angielskiego Maria Dembska finalista  pp. Joanna Szymczak-Kolarz
XL Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Damian Zelewski finalista  pp. Joanna Rześniowiecka

Rok szkolny 2008/2009

Nazwa olimpiady Uczeń Tytuł Opiekun ucznia
XXXIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Rafał Kaczmarczyk finalista pp. Bozena Kudrycka
XXXIII Olimpiada Języka Angielskiego Irma Kubisty finalistka pp. Sołmaz Kiazimowa
XXXIII Olimpiada Artystyczna – sekcja plastyki Noemi Maria Staniszewska finalistka pp. Krzysztof Rześniowiecki

Rok szkolny 2007/2008

Nazwa olimpiady Uczeń Tytuł Opiekun ucznia
XXXIV Olimpiada Historyczna Larysa Gidzińska finalistka  nauczyciel
Ogólnopolska Olimpiada „Losy Żołnierza i Oręża Polskiego” Rafał Kaczmarczyk finalista  nauczyciel
XXXII Olimpiada Języka Angielskiego Martyna Lisiewicz finalistka  pp. Lucyna Gronert
XXXVIII Olimpiada Języka Rosyjskiego Anna Pontus finalistka  pp.Joanna Szymczak-Kolarz
XXXVIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Katarzyna Wolińska finalistka  pp. Gabriela Soból

Rok szkolny 2006/2007

Nazwa olimpiady Uczeń Tytuł Opiekun ucznia
XLVII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Adam Krukowski finalista brak danych
XXXI Olimpiada Artystyczna – sekcja muzyki Zuzanna Lisiecka finalistka brak danych

Rok szkolny 2005/2006

Nazwa olimpiady Uczeń Tytuł Opiekun ucznia
XXXVII Olimpiada Języka Rosyjskiego Aleksandra Kogan laureatka pp. Joanna Szymczak-Kolarz

Rok szkolny 2004/2005

Nazwa olimpiady Uczeń Tytuł Opiekun ucznia
Olimpiada Artystyczna Justyna Mazur finalistka  pp. Krzysztof Rześniowiecki
XLVI Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Paweł Makurat finalista  nauczyciel
Parlamentaryzm w Polsce Paweł Makurat finalista  nauczyciel
Olimpiada Biologiczna Małgorzata Nowatkiewicz finalistka  nauczyciel

 

Rok szkolny 2003/2004

Nazwa olimpiady Uczeń Tytuł Opiekun ucznia
LV Olimpiada Matematyczna Zbigniew Ambroziński finalista pp. Marzena Węcławska
XXXV Olimpiada Języka Rosyjskiego Kinga Kolarz finalistka pp. Joanna Szymczak-Kolarz
Olimpiada Filozoficzna Małgorzata Kubiak finalistka pp. Gabriela Soból
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Anna Maciuk finalistka pp. Gabriela Soból
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Justyna Mazur finalistka pp. Bożena Kudrycka

Rok szkolny 2002/2003

Nazwa olimpiady Uczeń Tytuł Opiekun ucznia
XXXII Olimpiada Biologiczna Barbara Stępień laureatka pp. Krystyna Andrzejewska-Nowacka
Olimpiada Filozoficzna Adam Jodłowski finalista pp. Bożena Kudrycka
XXXII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Anna Wawrzyniak finalistka pp. Joanna Rześniowiecka

Rok szkolny 2001/2002

Nazwa olimpiady Uczeń Tytuł Opiekun ucznia
XXXI Olimpiada Biologiczna Barbara Stępień finalistka pp. Krystyna Andrzejewska-Nowacka
XXXI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Maria Muskat finalistka pp. Maria Jolanta Szatkowska
XXVI Olimpiada Języka Angielskiego Kaja Wystańska laureatka pp. Sołmaz Kiazimowa

Rok szkolny 2000/2001

Nazwa olimpiady Uczeń Tytuł Opiekun ucznia
XXV Olimpiada Języka Angielskiego Kaja Wystańska laureatka  pp. Sołmaz Kiazimowa
XXIV Olimpiada Języka Niemieckiego Agnieszka Piekarz finalistka  pp. Henryka Mucek
XXVII Olimpiada Historyczna Łukasz Leja laureat  pp. Jan Milewski
Parlamentaryzm w Polsce  Łukasz Leja laureat   pp. Jan Milewski