Stypendyści

2020
Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Grzegorz Ucal

Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska

kategoria II

  • Iwo Godzwon, Natalia Jażdżewska, Martyna Kapitańska, Patryk Kuropatwiński, Aleksandra Nowowiejska, Aneta Opala, Paweł Pstrągowski, Jan Sachse, Stanisław Szeliga, Aleksander Szlęzak, Julia Tubis

Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska (kategoria III)

  • Marek Borzyszkowski, Barbara Kobus, Paweł Kociński, Julia Linda, Wiktoria Wiśniewska

Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska sport (kategoria IV)

  • Zuzanna Augustis, Weronika Brzezicka, Radosław Gajewski, Julia Hajska, Adam Jakubowski, Gabriela Kreja, Iga Krzemińska, Jagoda Maderska, Michalina Sławek, Barbara Wierzchowska, Szymon Wilde
2019
Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska (kategoria II)

  • Kamil Dziubczyk, Marta Dettlaff, Natalia Idziak, Monika Kaczorowska, Kaja Kłopecka, Maja Kłopecka, Patryk Kuropatwiński, Paweł Miksiewicz, Matylda Olszyńska, Piotr Pohl, Alicja Rotter, Maciej Sachse, Stanisław Szeliga, Maria Zaporowicz

Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska (kategoria III)

  • Mikołaj Storoniak

Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska (kategoria IV sport)

  • Jakub Banach, Karolina Kapitańska, Iga Krzemińska, Magdalena Majewska, Szymon Tomiak, Gabriela Zielińska
2018
Stypendia naukowe Prezydenta Miasta Gdańska im. G.D. Fahrenheita


Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego


Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska (kategoria I)

  • Joanna Dardzińska

Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska (kategoria II)

  • Anna Koczyk, Marta Dettlaff, Monika Kaczorowska, Radosław Mikos

Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska (kategoria III)

  • Barbara Kobus, Alicja Kozłowska, Aleksandra Nowowiejska, Julia Tubis, Antonina Ziemian

Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska (kategoria IV)

  • Artur Ciechanowicz, Kacper Seyfried, Agnieszka Szpak,
2017

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Kacper Raikowski

Stypendia naukowe Prezydenta Miasta Gdańska im. G. D. Fahrenheita

  • Julia Stankiewicz, Joanna Wolska

Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska

  • Maria Banach, Wiktoria Dettlaff, Weronika Dunst, Maja Gawrońska, Anna Koczyk, Julia Kuczkowska, Julia Naczke, Patrycja Żemełka, Joanna Dardzińska, Wiktoria Lewandowska, Kinga Piliczewska, Błażej Raszyński, Jan Schneider, Adam Żmijewski, Karolina Buchnowska, Magdalena Bukowska, Marzena Górczak, Sophie Greig, Alicja Kozłowska, Klaudia Lewandowska, Grzegorz Pozorski, Natalia Rutecka, Jakub Stybor, Agnieszka Szpak, Wiktoria Targońska, Nel Tyborska, Grzegorz Wąs


Stypendium Rady Gminy Szemud

za szczególne osiągnięcia w sporcie w roku szkolnym 2016/2017

  • za szczególne osiągnięcia w sporcie w roku szkolnym 2016/2017

2016

Stypendia naukowe Prezydenta Miasta Gdańska
im. G. D. Fahrenheita

  • Julia Stankiewicz, Joanna Wolska, Bartosz Kaczmarski

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Joanna Dardzińska

Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska

w kategorii za wybitne osiągnięcia naukowe

  • Katarzyna Stryczyńska III f, Aleksy Gałkowski II b

Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska

w kategorii za wybitne osiągnięcia sportowe

  • Anna Citko II b, Karol Gołębiewski II f, Magdalena Kurdziel II a, Konstancja Piksa III e, Maciej Podralski absolwent III e, Anna Wójcikowska III f, Alicja Żeligowska II c

Stypendium Starosty Gdańskiego

za wyniki w nauce

  • Michalina Radecka II a, Justyna Kruk II a

2015

Stypendia naukowe Prezydenta Miasta Gdańska
im. G. D. Fahrenheita

  • Magdalena Bielecka, Bartosz Kaczmarski, Joanna Wolska
 2014

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Marta Żuchowska

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej

  • Maciej Podralski

Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego

  • Barbara Boetcher, Izabella Kolmetz, Zuzanna Ligier, Julia Wielka

Stypendystka IX edycji programu stypendialnego im. G.D. Fahrenheita 

  • Magdalena Bielecka

Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska

14 uczniów

2013

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Bartosz Kaczmarski

Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska

17 uczniów

2012
Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Magdalena Bielecka

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej 

  • Julita Linowska

Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego

  • Zuzanna Berendt

Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska

  • Marta Albecka, Zuzanna Berendt, Magdalena Bielecka, Michał Brzeziński, Michalina Choszcz, Justyna Dębicka, Justyna Kuchlin, Klaudia Mielnik, Aneta Prosół, Karolina Wybraniak
2011

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej 

  • Julita Linowska, Anna Pietrzak, Kamil Rombczyk, Jakub Zakrzewski

Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego

  • Klaudia Jakubowska, Julita Linowska, Adrian Szpakowski

Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska

31 uczniów

2010

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Damian Zelewski

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej 

  • Julita Linowska

Stypendium Fundacji Językowej im. Dariusza Jana Kaczmarczyka w Gdynia

  • Maria Dembska
2009
Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Irma Kubisty

Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego

  • Maria Dembska, Rafał Kaczmarczyk
2008 
Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Katarzyna Wolińka

Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego

  • Weronica Dettlaff, Barbara Grzmocińska, Rafał Kaczmarczyk

Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska

52 uczniów

2007 
Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Anna Pontus
2006
Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Natasza Gilis – Siek

Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego

  • Barbara Grzmocińska
2005
Stypendium Prezydenta Miasta Gdańska

8 uczniów

2003
Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Magdalena Rzepnikowska

Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego

  • Adam Narbudowicz, Magdalena Rzepnikowska, Barbara Stępień, Maksymilian Wójcik