V LO wzięło udział w fazie grupowej Mistrzostw Gdańska w Piłce Ręcznej Chłopów

Reprezentacja chłopców w dzisiejszym starcie licealiady stawiła czoła XXIV LO i Conradinum. Pomimo zaangażowania i wysiłku, niestety przeciwnicy okazali się silniejsi i nie udało się awansować do dalszej fazy zawodów.

Chociaż wyniki nie były po myśli naszej drużyny, chcielibyśmy wyrazić ogromne podziękowania wszystkim zawodnikom za zaangażowanie, determinację i świetną grę na boisku. Pamiętajcie, że to doświadczenie może być cenną lekcją, a każdy mecz to szansa do nauki i doskonalenia umiejętności.

Skład reprezentacji: Kamil Smolarski 4b, Karol Krygier 4c, Maciej Jeda 3b, Tymon Tumialis 3b, Szymon Smuniewski 3d, Wojciech Kaniewski 3d, Bartosz Szczotko 3d, Robert Gronowski 3d, Szymon Kempinski 1d, Tomasz Melonek 1d.

Trzymamy kciuki za naszych zawodników i już teraz czekamy na kolejne sportowe wyzwania, wierząc, że nasza drużyna będzie nadal rozwijać swoje umiejętności i odnosić sukcesy w przyszłych zawodach.

Izabela Wójcik w imieniu ZNWF